نوشته شده توسط : علی

مزایای استفاده از پنل اس ام اس رایگان

با وجود پیشرفت چشم گیر شبکه های اجتماعی هنوز هم استفاده از پیامک برای موارد مختلف اطلاع رسانی از جایگاه ویژه برخوردار است. محبوبیت اس ام اس به دلیل سادگی و سرعت و ماندگاری است. اکثر کاربران شبکه های اجتماعی به دلیل حجم بالای پیام ها و طولانی بودن متن ها از خواندن بسیاری از پیام ها صرف نظر می کنند اما اس ام اس به دلیل کوتاه و مختصر و مفید بودن پیام اکثرا خوانده شده و کاربران برای استفاده از اطلاعات آن از حذف کردن پیام ها خودداری می کنند. استفاده از پنل اس ام اس رایگان به دلیل امکان ارسال گروهی پیام ها و تاثیر گذاری بالاتر بیشتر از شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند. مزیت های فراوان پنل اس ام اس رایگان بر کسی پوشیده نیست. بطور مثال اگر ۵۰۰ پیامک تبلیغاتی در رابطه با فروش فوق العاده دارای تخفیف فروشگاهتان به مخاطبان مد نظرتان ارسال کنید و تنها ۱۰ نفر از اس ام اس شما استقبال کنند می توان گفت سودی فوق العاده برای کسب و کارتان در کوتاه ترین زمان به دست آورده اید.

چرا باید از تبلیغات پیامکی استفاده بکنم؟

بیایید چند دلیل را با هم بررسی کنیم تا به اهمیت خرید پنل اس ام اس پی ببرید:

    قدرت:طبق آمار های رسمی، ۹۸ در صد از پیام های تبلیغاتی دریافتی توسط مردم مشاهده می شود و کد های تخفیفی که از طریق اس ام اس ارسال می شوند ده برابر بیشتر از کد های تخفیفی که از طرق دیگر ارسال می شوند مورد استفاده قرار می گیرند.
    سرعت:با در نظر گرفتن این موضوع که ارسال و دریافت پیامک بدون واسطه بوده می توان به سرعت این راه ارتباطی پی برد.
    ارزان بودن:با توجه به بازدهی بالای پنل های اس ام اسی و قیمت پایین خرید پنل اس ام اس می توان گفت یکی از مقرون بصرفه ترین راه های ارتباطی میان کسب و کار و مشتری، ارسال پیامک است.
    تمایل افراد به دریافت پیامک:طبق آمار های گزارش شده، ۸۳ درصد از مردم تمایل دارند در ماه ۲ پیامک برای آن ها ارسال شود.

با در نظر گرفتن موارد بالا، خرید پنل اس ام اس می تواند یک مسیر ایده آل برای صاحبان کسب و کار باشد.

منبع:: بازدید از این مطلب : 77
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 16 / 5 / 1400 | نظرات ()